Vasarā tiesāju veselu virkni RO sacensību, līdz ar to izslēdzot iespēju startēt mums pašām. Sagaidījām rudeni, lai 08.10.23., vētrai plosoties, startētu sacensībās Zvejniekciemā. Vienu trasi RO1 klasē tiesāja Igaunijas tiesnese K.Lassmann, otru Z.Zvirbule. Tieši lielā pārtraukuma dēļ nolēmu vēlreiz nostartēt RO1, mēs nekur nesteidzamies un nav nekādu termiņu, kad kaut kur jānokļūst. Apstākļi nebija viegli, zirgu laukums ar smaržām, vētra ar skaņām un daudz interesantu suņu manam lauku kvekšķītim visriņķī. Tomēr esmu apmierināta, izdevās savākties un izdarīt, kas darāms. Rezultātā 2.vieta, abās trasēs 90% un jau neapstrīdama virzība tālāk uz RO2.


27.05.23. Rūķos tiesneša P.Akimova vadībā norisinājās RO sacensības, kurās nolēmām nostartēt. Startējām RO1 klasē, jo pēc gada vecuma izlikties, ka Sirke vēl kucēns mums neviens neļautu. Neprognozēju neko labu startu un tā arī bija, taustījos ar to, kā Sirki ieslēgt, kā ringā darboties un tas viss sanāca tā saraustīti un nekvalitatīvi. Rezultāts gan nebija tik slikts, kā man pašai likās. 1.trase 163 punkti, 2.trase 168 punkti, abās trasēs 90% un iespēja pāriet uz RO2. No 13 suņiem palikām 8.vietā, priecājos, ka nepalikām pēdējās :). Bilžu nav.


 

 

 

18.12.22. Zaķumuižā, šī gada pēdējās rallija sacensībās (tiesneses Vladislava Akimova un Zaiga Zvirbule) atkal mēģinājām pārbaudīt, cik tālu esam tikušas un kā iespējams savākties apstākļos, ko par viegliem nenosauksi - angārs ar smaržām un skaņām, daudz svešu suņu un cilvēku, šaurība, kur norobežoties no tiem, kas iesildās vai tikko nostartējuši nav iespējams. Izaicinājumi manam lauku "krancītim" gana nopietni. Ar prieku konstatēju, ka, neskatoties uz pusaudžu vecumu, viņas koncentrācijas spējas un vēlme ar mani sadarboties nav kritusies un visus izaicinājumus iespējams ignorēt un pārvarēt, kad jāstrādā. Rezultāts lielisks, 1.vieta kucēnu klasē 10 kucēnu konkurencē ar ļoti labu punktu summu 348 punkti, abās trasēs 90%. Strādājam tālāk.


09.10.2022. pirmoreiz izmēģinājām, ko nozīmē iziet sacensību ringā un tur kaut ko vēl arī izdarīt. RO sacensību kucēnu klasi Ādažos tiesāja Zaiga Zvirbule, bet trases bija igauņu tiesneses Karin Lassmann liktas, kucēniem visai neērtas un sarežģītas. Tikām galā gana labi, patiesībā Sirke bija lieliska un tikai manas kļūdas dēļ vienā no trasēm pazaudējām 10 punktus par staciju. Bet tas nav galvenais, galvenais ir viņas spēja savākties svešā vietā, svešos apstākļos, apkārt esot gan suņiem, gan cilvēkiem, un darīt, ko liek, pat, ja tas galīgi nelīdzinās ikdienas treniņiem, jo trasi bijām izgājušas tikai vienu reizi. Esmu bezgala apmierināta ar savu mazo, uzmanīgo un čaklo bēbi :) . 9 kucēnu konkurencē ieguvām 3.vietu ar 340 punktiem, savācot 90% abās trasēs.