SIRKE - milzu spaniels

 

Drentes irbju suns jeb Drentsche Patrijshond

Silke uit de Drentsche Streek - Sirke

07.04.2022

Pārējie parametri būs vēlāk :) .

 

Sirke ienākusi manā mājā, lai es kopā ar viņu atkal baudītu ceļu sporta kalnā. Viņa ir lielisks, gudrs, čakls un bezgala mīlīgs kucēns, kurš pamazām apgūst dažādas gudrības. Obedience smalkumus, tāpat kā ar maniem iepriekšējiem kompanjoniem, ķibinām kopā ar Vladislavu Akimovu, cits suns, citas nianses un citi izaicinājumi. Sirki audzināt gribu mazliet savādāk, pievēršot lielu uzmanību vispārējai fiziskai attīstībai, un to darām balansa un fitnesa treniņos pie Jekaterinas Akimovas. Redzēs, kas no tā visa sanāks, lai nonāktu līdz redzamiem rezultātiem būs jāpaiet kādam laiciņam, bet pa ceļam šo to mēģināsim paveikt un te arī atskaitīties.  Jebkurā gadījumā mūsu galvenais dzīves uzdevums ir baudīt procesu un to mēs ar prieku arī darām.


Rally obedience

Ar RO nodarbojamies no OB brīvajā laikā, pavisam mierīgi brīžam izejot ringā un pataustot, cik tālu tad esam tikušas. Šobrīd šis sporta veids iziet pasaulē kā FCI sporta veids un kļūst daudz interesantāks un komplicētāks, prasot jau lielākus ieguldījumus, lai virzītos uz augšu, tāpēc nezinu, cik tālu vēl iesim, bet, kamēr izdodas, baudām procesu un darbojamies.

Obedience

Obedience mums iet lēnām, sākam likt kopā OB1 un pamazām skatīt, kas tur sanāks. Bet izskatās, ka sanāk ļoti pamazām, gan tehnisku nepilnību dēļ, gan mūsu dzīvesveida dēļ, jo, dzīvojot mežā pietrūkst sociālu traucējumu darba procesā. Dzīvosim, redzēsim, kas tur sanāks vai nesanāks, galvenais ir darboties.