Frīstails mums ar Habī ir tikai pašām. Nav nekādu mērķu, nekādu plānu, ja kaut kas pēkšņi pavērsies vai kaut ko sakārosies - kāpēc ne, bet citādi, tas ir priekam, pozitīvai komunikācijai un jaunu elementu apguvei. Arī maza atslodze no OB, jo, lai kā šis sporta veids patiktu, tas tomēr prasa lielu koncentrēšanos, precizitāti, līdz ar to darba process ir gana nopietns. Dejojot arī es pati esmu atraisītāka, kustīgāka, līdz ar to viss darbs norit jautrāk un brīvāk, vēl jo vairāk, ja nav nekādu lielu mērķu. Kaut ko drusciņ esam rādījušas arī publikai, apmeklējušas dažus seminārus un plānojam to darīt arī turpmāk, tāpēc izdalu frīstailu kā atsevišķu Habī nodarbi.


 

 

 

16.-17.09.2017 norisinājās Freestyle seminārs pie vienas no vadošajām Krievijas Freestyle trenerēm Irinas Paņkovas. Uzzinājām gan par teoriju, gan praksi, pasmēlāmies jaunas idejas un elementus, ko vēl varam mācīties un izmantot. Krievijā šis sporta veids ir ļoti attīstīts, līdz ar to līmenis ir augsts un jebkura papildināšanās pie šāda līmeņa trenera ir noderīga, pat, ja esi tikai iesācējs un par profesionāli kļūt netaisies.


 

 

 

22.10.2016 jau otro reizi bijām uz semināru pie Igaunijas cirka mākslinieces Katerinas Mironovas. Mazliet parādījām dejas ieceri, parunājām par tēlu un izpildījumu, pasmēlāmies idejas jauniem trikiem un deju elementiem.


 

 

 

4.10.2015 bijām uz savu pirmo semināru frīstaila jomā. To vadīja cirka māksliniece no Igaunijas Katerina Mironova. Mēģinājām saprast, ko varētu uzbūvēt no tā arsenāla, kas ir mūsu rīcībā, kā arī kādus tik lielam sunim piemērotus elementus vēl varētu apgūt. Iedvesmai noderēja arī Katerinas pašas rādītie priekšnesumi.