Habī - brīnišķīgais lendzīrs

 

 

Lendzīrs Havanna vom Wulsberg (dz.12.07.2013)

73cm

BH tests

Obedience-3 (bez pakāpes)

IBGH-3 (84p.)

LVCh

HD/ED - AA/00

 

 

 

Havanna jeb mājas vārdā Habī ir absolūts brīnums manā dzīvē. Vēl tagad dažkārt grūti noticēt, ka viņa ir mans suns. Gandrīz ideālais suns, ja nu sportā es viņu gribētu mazliet ātrāku, tomēr dzīve ar viņu ir bezgala ērta un viegla. Viņas komforta zona ir 1x1m man pie kājām, ja vajag celties un darboties - viņa tā dara, ja nevajag - nepieprasa uzmanību, bet vienkārši ir blakus. Tas, ka OB-2 esam noslēgušas ar "teicami" un mēģinām ielauzties OB-3, pierāda, ka lendzīrs var būt ļoti gudrs un arī pietiekami darbaspējīgs. Ar viņu strādājot, lielākais gandarījums ir ne par rezultātiem, bet viņas bezgala uzcītīgo purniņu, kas cenšas nolasīt katru manu vēlmi. Brīnišķīga šķirne un brīnišķīgs šīs šķirnes eksemplārs.

OBEDIENCE

Habī ir mans "grand border" :) . Pēc mokām ar Keli un manas intereses par OB, daudziem loģiski likās, ka nākamais suns būs borders, lai pilnvērtīgi varētu "ienirt" šajā sportā. Bet man pašai tā nešķita - es ilgojos pēc cita tipa suņa un tādu arī dabūju.

FREESTYLE

Frīstails mums ar Habī ir tikai pašām. Nav nekādu mērķu, nekādu plānu, ja kaut kas pēkšņi pavērsies vai kaut ko sakārosies - kāpēc ne, bet citādi, tas ir priekam, pozitīvai komunikācijai un jaunu elementu apguvei.